Рада директорів OPIC затверджує фінансування на загальну суму до $37,5 млн для нового фонду Emerging Europe Growth Fund III, LP, створеного Horizon Capital


Рада директорів Корпорації закордонних приватних інвестицій (OPIC), державної інвестиційної агенції США, що акумулює кошти для здійснення інвестицій в країни, що розвиваються, затвердила фінансування восьми нових проектів на загальну суму близько $1,2 млрд за рахунок коштів OPIC.  Ці проекти в галузі розвитку під керівництвом приватного сектора передбачають інвестиції в різні сектори економіки, включаючи охорону  здоров'я, фінансові послуги, екологічно чисту енергію та інфраструктуру в країнах Африки на південь від Сахари, Україні, країнах Близького Сходу та Південної Америки.

«Ці проекти на загальну суму більш ніж $ 1,2 млрд, що охоплюють чотири континенти, є чудовими прикладами проектів і інвестицій, каталізатором яких може виступити OPIC», заявила Елізабет Литлфільд, Президент і головний виконавчий директор OPIC.  «Надаючи групам населення, що не отримують належних послуг, доступ до джерел енергії, медичних послуг, а також фінансових інструментів, необхідних для створення та розширення свого бізнесу, ці проекти будуть мати великий вплив у таких необхідних сферах по всьому світу».

Зокрема, Рада директорів OPIC затвердила фінансування на загальну суму до $37,5 млн для Emerging Europe Growth Fund III L.P., фонду прямих інвестицій Horizon Capital Advisors, LLC. Цей фонд прагне інвестувати у середні за розміром, швидкозростаючі, експортно-орієнтовані компанії в Україні та Молдові, які мають потенціал з локальних стати регіональними ринковими лідерами.

Про  Horizon Capital

Horizon Capital (www.horizoncapital.com.ua) провідною приватною компанією в Україні, що керує трьома фондами прямих інвестицій. Вона має великий успішний досвід створення глобальних або локальних лідерів ринку, які демонструють швидке зростання в складних економічних умовах і здатність успішно долати економічні кризи. Сьогодні Horizon Capital керує трьома фондами: Emerging Europe Growth Fund II (EEGF II), Emerging Europe Growth Fund (EEGF) та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) із загальним капіталом у розмірі понад $600 млн.

Про OPIC

OPIC є фінансовою установою з розвитку при Уряді США. Вона залучає приватний капітал для вирішення критичних проблем розвитку, а також підтримує зовнішню політику США та пріоритети національної безпеки. Оскільки ОПІК працює з приватним сектором США, вона сприяє компаніям США в конкурентній боротьбі плацдарми на ринках, що розвиваються, розширенню можливостей збільшення доходів, створенню нових робочих місць і темпів зростання як в межах країни, так і за кордоном. OPIC реалізує свою місію шляхом надання інвесторам фінансування, страхування політичних ризиків, а також підтримки приватних інвестиційних фондів, коли отримання комерційного фінансування з інших джерел є неможливим.  Корпорація  OPIC була створена як незалежний орган під егідою Уряду США в 1971 році і здійснює свою діяльність  за рахунок власних коштів без залучення коштів американських платників податків.

 Всі проекти OPIC відповідають високим екологічним і соціальним стандартам, а також вимогам щодо дотримання прав людини, включаючи права робітників. Дотримуючись високих стандартів, OPIC сприяє підвищенню галузевих і регіональних стандартів в країнах, де реалізуються фінансовані нею проекти.  Послуги OPIC доступні для нових і зростаючих комерційних підприємств в більш ніж 160 країнах світу.